logo

مقالات مفید خود را برای ما ارسال نموده و بک لینک معتبر و رایگان دریافت نمایید.

جهت ارسال مقالات خود به این صفحه مراجعه نمایید: ارسال مقالات

Iran Top One
 

آموزش آنلاین وردپرس به صورت کاربردی جهت ساخت وب سایت

  (Content Management System) CMS یا سیستم مدیریت محتوا، بستری است که به شما این امکان را می دهد تا به سادگی یک وب سایت را راه اندازی نموده و تغییرات و به روز رسانی های مورد نیاز را به آسانی و بدون نیاز به کدنویسی پیاده سازی نمایید.

در واقع این پلت فرم به وب سایت شما هویت دینامیک یا پویا می دهد. از میان CMS  های معروف دنیا وردپرس به دلیل ساده بودن و همچنین به دلیل وجود امکانات بسیار زیادی که اغلب به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد بسیار محبوب می باشد.

امروزه بسیاری از وب سایت ها بر روی این CMS پیاه سازی می شوند. بنابراین چنانچه قصد دارید وب سایت خودتان را داشته باشید می توانید به سراغ یادگیری این CMS رفته و خودتان اقدام به راه اندازی وب سایت خود نمایید.

به این ترتیب اولاً نیازی به صرف هزینه ی بسیار زیاد جهت طراحی و ساخت وب سایت توسط افراد دیگر نخواهد بود. دوماً شما دانشی را به دست خواهید آورد که می تواند برای شما پول ساز باشد. زمانی که شما به این CMS مسلط باشید می توانید برای سایر افراد وب سایت طراحی نموده و درآمد کسب نمایید.

دوره ی آموزشی وردپرس حرفه ای به همین منظور طراحی شده است تا وردپرس را به صورت کامل و جامع و البته کاربردی به شما آموزش دهد. در این دوره ی آموزشی تلاش شده است تا تمام مفاهیم مرتبط با ساخت وب سایت از اولین گام، که تهیه ی نام دامنه و فضای میزبانی وب می باشد، تا آخرین مرحله به زبانی ساده و کاربردی آموزش داده شود تا تمام افراد (حتی افرادی بدون دانش برنامه نویسی) بتوانند وب سایت خود را بر روی این پلت فرم به سادگی پیاده سازی نمایند.

در این دوره ی آموزشی، نصب و راه اندازی وردپرس به صورت آنلاین و بر روی یک سرور واقعی و همچنین بر روی وب سرور Local آموزش داده شده است تا این اطمینان حاصل شود که شما در هر موقعیتی می توانید از وردپرس برای پروژه های مختلف خود استفاده نمایید.

در این دوره در مورد تمام نکات مربوط به قالب ها و افزونه ها به صورت جامع صحبت شده است تا شما حتی بدانید که از چه منابعی بایستی قالب و افزونه تهیه نموده و چطور از آنها استفاده نمایید. چندین افزونه ی کاربردی رو نیز به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته اند.

در پایان دوره، نکاتی طلایی آموزش داده شده اند که دانستن آنها نیاز به صرف زمان زیاد و کسب تجربه ی فراوان دارد که در این دوره به سادگی در اختیار شما قرار گرفته اند. اطلاع از این نکات شما را نسبت به سایرین متمایز خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ی آموزشی مفید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دوره ی آنلاین وردپرس حرفه ای

 

درباره ی مریم کاشانکی

من مریم کاشانکی هستم. مدرک کارشناسی ارشد مهندسی IT در گرایش شبکه های کامپیوتری دارم. به مدت پنج سال در یک شرکت آمریکایی-ایرانی به کار SEO و همچنین طراحی و توسعه ی وب سایت مشغول بوده ام. پس از خروج شرکت از ایران، من به کار خود ادامه دادم و در این مدت برای افراد و شرکت های زیادی وب سایت طراحی و پیاده سازی نموده ام.

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است

ارسال نظرات