logo

مقالات مفید خود را برای ما ارسال نموده و بک لینک معتبر و رایگان دریافت نمایید.

جهت ارسال مقالات خود به این صفحه مراجعه نمایید: ارسال مقالات

Iran Top One
 

چرا مقاله بنویسیم؟

امروزه شاهد افزایش روز افزون نیازِ صاحبان کسب و کار به در اختیار داشتن وب سایت های مناسب هستیم. با توجه به افزایش رقابت در فضای کسب و کارها، بدون داشتنِ حضور موثر در فضای وب امکانِ‌ نتیجه گرفتن از سرمایه گذاری ها و فعالیت ها بسیار محدود خواهد بود.

بنابراین در درجه ی نخست بایستی وب سایت مناسبی در اختیار داشت. اما در واقع ساخت وب سایت ها به تنهایی هیچ منافعی در بر نخواهند داشت اگر چنانچه این وب سایت ها در نتایج جستجو برای موتورهای جستجوی مهم از جمله گوگل به عنوان مهمترین موتور جستجوی موجود،‌ دارای رتبه ی بالایی نباشند.

بنابراین مشاهده می کنیم که ساخت یک وب سایت نخستین گام محسوب می شود و پس از آن گرفتن نتایج مناسب در جستجو ها مهمترین مسئولیت صاحبین کسب و کار محسوب می شود.

همانطور که می دانیم تنها روش عملی جهت دریافت بالاترین نتایج در جستجو ها استفاده از تکنیک های سئو (SEO) می باشد.

به طور کلی هدف اصلی تمامی موتورهای جستجو نمایش مرتبط ترین نتایج به کاربران بر اساس کلمات کلیدی جستجو شده می باشد و مهمترین تکنیک هایی که به این امر یاری می رسانند تولید محتوای مناسب و به روز و همچنین دریافت بک لینک های مناسب از سایر وب سایت ها می باشد و در اینجاست که اهمیت نوشتن مقالات معتبر و مناسب و ثبت کردن این مقالات در فضای وب مشخص می شود.

در کشور ما نویسندگان بسیار قهاری وجود دارند که می توانند محتوای مناسبی تولید نمایند اما متاسفانه امکان انتشار این مقالات و دریافت بک لینک های معتبر بسیار محدود می باشد و منابع مناسبی جهت ثبت این مقالات وجود ندارد. و یا اینکه ثبت مقالات و گرفتن بک لینک مستلزم صرف هزینه های بسیار بالایی می باشد.

مجموعه ی ایران تاپ وان با هدف تولید بهترین محتوای ممکن سعی دارد مجموعه ی کاملی از مقالات شما را ثبت نموده و در مقابل بک لینک های معتبر برای وب سایت شما ایجاد نماید. بنابراین بدینوسیله از کلیه ی نویسندگان و صاحبان کسب و کار دعوت می شود تا مقالات معتبر خود را برای ما ارسال نمایند.

امیدواریم که در کنار یکدیگر بتوانیم فضای وب در ایران را به محلی معتبر جهت دریافت به روز ترین اطلاعات نماییم و به این ترتیب منافع خودمان و همچنین کاربران وب را افزایش دهیم.